Letné termoprádlo

Second Skin Summer Bezšvové spodné prádlo značky Sportful je najlepšou základnou vrstvou oblečenia, ktorú môžete zvoliť pod cyklistický dres v akejkoľvek teplote. Kombinácia materiálov a ich štruktúra garantuje rýchly odvod potu od pokožky organizmu, udžuje telo v ideálnej teplote a komforte. Toto úžasné športové spodné prádlo Vám Sportful prináša...

Second Skin Summer

Bezšvové spodné prádlo značky Sportful je najlepšou základnou vrstvou oblečenia, ktorú môžete zvoliť pod cyklistický dres v akejkoľvek teplote. Kombinácia materiálov a ich štruktúra garantuje rýchly odvod potu od pokožky organizmu, udžuje telo v ideálnej teplote a komforte. Toto úžasné športové spodné prádlo Vám Sportful prináša vďaka spolupráci s profesionálnym cyklistickým teamom SaxoBank.

Model cyklo spodného prádla Sportful Second Skin X-lite vyniká prevedením v podobe ľahkej sieťoviny. Vďaka tomu je vhodný aj do extrémne vysokých teplôt. Vytvára vzdúšnú vrstvu, ktorá kontroluje ideálnu teplotu organizmu, neabsorbuje vlhkosť ale okamžite ju odvádza preč od tela. Spodné prádlo je k dispozícii vo verzii s krátkym rukávom alebo bez rukávov.

Riešením do stredných teplôt je Sportful Active 100. Športové spodné prádlo z veľmi príjemného vlákna je vhodné pod krátky cyklo dres prípadne pod dlhý dres alebo cyklistickú bundu v chladnejších podmienkach. Navyše táto modelová rada ponúka aj boxerky s vložkou, ktoré môžete využiť napríklad pod dlhé jesenné alebo zimné nohavice bez vložky a samozrejmosťou je aj verzia pre dámy vo forme nohavičiek.

Zobraziť viac
Sportful 2ND Skin X-LITE EVO Tielko biele
Sportful 2ND Skin X-LITE EVO Tielko biele
Skladom
44,90 €
Top produkt
Sportful Active 100 tričko bez rukávov biele
Sportful Active 100 tričko bez rukávov biele
Skladom
36,90 €
32,90 €